Standart 3 Kişilik Oda

Standart 3 Kişilik Oda Özellikleri

Rosella Hotels, toplamda 110 odaya sahiptir. Bu odalar arasında 52 adet çift kişilik oda, 5 adet stüdyo oda, 58 adet 1+1 apart oda ve 5 adet 2+1 apart oda bulunmaktadır. Her odada direkt telefon bağlantısı mevcuttur. Ayrıca, tüm odalarda balkon bulunmaktadır. Otelden 50 odada deniz manzarası, 40 odada ise bahçe manzarası eşsiz bir atmosfer sunmaktadır. Odalarda klima, televizyon ve özel banyo (WC / duş) bulunmaktadır. Ayrıca, saç kurutma makinesi de odalarda sağlanmaktadır.

 
Genel Oda Özellikleri

Odalar Günlük temizlenir. Havlular her 2 günde bir değiştirilir. Yatak çarşafları haftada 2 kez değiştirilir. Balkon hariç odada sigara içilemez. Evcil hayvanlara izin verilmez. Otel Check in saat 14:00'da otel Check out saat:12:00'da

Rosella Hotels, 6 kattan oluşan 2 bloktan oluşur ve her blokta asansör bulunmaktadır, böylece konuklar kolaylıkla odalarına ulaşabilirler. Toplamda 110 odası bulunan otelimizde konaklama seçenekleri arasında 52 adet standart çift kişilik oda, 5 adet stüdyo oda, 58 adet 1+1 apart oda ve 5 adet 2+1 apart oda bulunmaktadır.